Zawodnicy

W poniższej galerii prezentujemy zawodników, którzy zaczęli swoją przygodę z taekwondo olimpijskim w Klubie Sportowym Tebek (do 2016 UKS Taebaek Bielany). Część zakończyła swoją sportową karierę w naszym Klubie a część kontynuowała lub kontynuuje ją w AZS AWF Warszawa. 


  • Wiktoria Sadowska KS Tebek
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
  • Magdalena Trochimowicz KS Tebek, AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2017 Słowenia Open G1 Kadet 3
  • Konrad Jaworski KS Tebek, AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
  • Jan Sobiecki KS Tebek, AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
    2017 Słowenia Open G1 Kadet 3
    2017 POlish Open Warsaw Cup G1 kadet 3
  • Piotr Safaryn KS Tebek, AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2
    2018 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
  • Adrin Lech KS Tebek/UKS G8
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
  • Karolina Krzykwo KS Tebek, AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
    2017 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3
    2018 Mistrzostwa Polski Juniorów 3
  • Nikola Wrzecion KS Tebek/AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2016 Polish Open Warsaw Cup kadet 2
    2017 Mistrzostwa Polski Juniorów 2
  • Julia Sereda KS Tebek/AZS AWF Warszawa
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 1
    2016 Polish Open Warsaw Cup kadet 2
    2017 Mistrzostwa Polski Juniorów 3
    2017 Mistrzostwa Europy Juniorów 3
    2017 Chorwacja Open G1 Junior 1
    2018 Mistrzostwa Polski Juniorów 1
    2018 Mistrzostwa Polski Seniorów 3
  • Michał Borowski KS Tebek
  • Osiągnięcia

    Rok Nazwa zawodów Miejsce
    2012 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2