Aktualności

Zapisy do Klubu i kontynuacja treningów

Dzień dobry wszystkim w nowym roku szkolnym! Cieszymy się bardzo, że możemy kolejny raz zaprosić Was na nasze zajęcia.  Zarówno tych wszystkich, którzy kontynuują treningi jak i wszystkich, którzy dopiero zaczną. Przekazuję kilka informacji praktycznych.

1. Zapisanie dziecka na zajęcia: Wchodzimy na stronę klubową tebek.com.pl w zakładkę dołącz do nas https://tebek.com.pl/deklaracja i wypełniamy deklarację. Następnie na podany adres mailowy przyjdzie link aktywacyjny, który trzeba otworzyć. Wygeneruje się deklaracja. Deklarację należy podpisać i dostarczyć do biura klubu lub do trenera. Do pełnej rejestracji brakuje już tylko jednorazowej wpłaty rejestracyjnej w wysokości 40 zł na konto klubu (proszę wpisać w przelewie opłata rejestracyjna) Nr konta 16 1090 1014 0000 0000 0304 5736. W ramach tej wpłaty każdy uczestnik naszych zajęć otrzymuje koszulkę i całoroczne ubezpieczenie.

2. Przedłużenie członkostwa w Klubie: Jeśli uczestnik zajęć jest już zarejestrowany wystarczy dokonać tylko rejestracji na kolejny rok dokonując opłaty 40 zł jak w pkt 1. na podany nr konta.

 

 

❮ wróć do aktualności