Aktualności

Zajęcia taekwondo w nowym roku

Szanowni Państwo, Tebekowicze. W związku z Covid-19 co chwilę zmieniają się możliwości prowadzenia szkolenia, warunki, obostrzenia itp. W związku z tym my także musimy ciągle dostosowywać się do zmieniającej się rzeczywistości w której przyszło nam funkcjonować. Przekazujemy informację dotyczącą możliwości prowadzenia zajęć w najbliższym czasie. Do końca stycznia w zajęciach prowadzonych w klubie mogą brać udział tylko dzieci posiadające licencję PZTO - roczniki 2010 i starsi (lista osób z licencją w załączeniu) /download/_editor/licencje_tebek.pdf

Pozostałe osoby z roczników 2011 i młodsi muszą najpierw wyrobić licencje PZTO i jeśli nie zmienią się warunki obostrzeń to od pierwszego lutego będziemy mogli rozpocząć treningi w tych grupach wiekowych. Czyli na chwilę obecną ważne będzie jak najszybsze wyrobienie licencji. Wyrobienie licencji wymaga czasu i wykonania procedur. Poniżej prezentujemy co należy zrobić aby licencję wyrobić.

Przedłużenie licencji PZTO zawodników z roczników 2010 i starszych wymienionych w załączonej liście:
1. Wpłata na konto Klubu 40 zł do dnia 22 stycznia z dopiskiem "licencja PZTO". (Uwaga! Po 31.01.2021 brak przedłużonej licencji skutkuje brakiem możliwości kontynuacji treningów).

Obowiązkowe wykupienie licencji PZTO dla osób urodzonych w roku 2011 nieposiadających licencji jako nowych młodzików (także osób starszych, które jeszcze nie posiadają licencji)
1. Klub wprowadzi do bazy danych licencyjnej PZTO tych zawodników.
2. Należy dokonać wpłaty na konto Klubu w wysokości 40 zł do dnia 22 stycznia z dopiskiem "licencja PZTO".
3. Dostaną Państwo na adres mailowy wniosek licencyjny, który należy wydrukowany i podpisany w oryginale dostarczyć do Klubu (trenera) do 27.01.2021.
4. Klub dostarczy oryginały wniosków do PZTO i czekamy na przyznanie licencji. Od 1.02.2021  będzie można rozpocząć treningi.

Wykupienie licencji PZTO dla osób urodzonych w roku 2012 i młodszych chcących uczestniczyć w zajęciach od 01.02.2021
1. Wpłata na konto Klubu 40 zł do dnia 22 stycznia z dopiskiem "licencja PZTO".
2. Osoby, za które dokonana zostanie wpłata zostaną wpisane do bazy PZTO i dostaną Państwo na adres mailowy wniosek licencyjny, który należy wydrukowany i podpisany w oryginale dostarczyć do Klubu (trenera) do 27.01.2021.
3. Klub dostarczy oryginały wniosków do PZTO i czekamy na przyznanie licencji. Od 1.02.2021 będzie można rozpocząć treningi.

Tak więc rozpoczynamy licencyjne działania :)

 

 

❮ wróć do aktualności